Контакти Запитання спеціалісту

У Нашій клініці Ми пропонуємо наступні види Ro- діагностики
1.Цифрова ортопантомограма ( панорамний знімок). Діагностичний знімок всіх зубів, використовується для діагностики загального стану зубо- щелепної системи .
2.Інтраоральная радіовізіографія ( прицільний знімок). Використовується для діагностики, контролю, аналізу змін або патології в зубі, навколозубних тканинах.
3.Знімок скронево -нижньощелепного суглоба. Використовується для діагностики, аналізу змін у суглобі.
4.Знімок кисті руки. Використовується лікарями - ортодонтами для визначення т.зв. " Кісткового віку " пацієнта.

 

 

МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ

 

1 . Електородонтодіагностика.

 Визначення клінічного стану пульпи зуба.

Відсутність чутливості в зубі, на жаль, не завжди говорить про його здоров'я. Якщо нерв в зубі загинув - є високий ризик того , що згодом біля цього зуба виросте кіста. Дана діагностика допомагає своєчасно виявити такий стан і пролікувавши канали в цьому зубі , ми попередимо негативні наслідки. Даний метод також використовується при травмі зуба, коли життєздатність пульпи зуба теж може бути порушена. Пацієнт, відчуваючи гострий зубний біль, з причини її розлитого характеру, не завжди може вказати точно, який зуб у нього болить. Іноді біль іррадіює на протилежну щелепу (здається, що болить зуб верхній, а насправді причина - в нижньому ). Адже хворіти може не тільки порчений зуб, але і раніше пломбований. Даний метод дозволяє визначити причинний зуб і провести лікування саме хворого зуба.

 

2 . Рентгендіагностика.

 Незважаючи на появу  нових технологій, рентгендіагностика не тільки залишається актуальною, але і в багатьох випадках є єдино можливим методом постановки діагнозу. За останнє 10 -річчя відбувся перерозподіл ролей між окремими видами досліджень. Стара класична рентгенологія втратила свої позиції. Сучасна рентгендіагностика не тільки більш якісна, а й безпечна.

Йдеться про цифрову рентгенографію .

Її переваги в Нашій клініці:

- Швидкість отримання зображення у збільшеному розмірі на екрані монітора в рентген -кабінеті і в кабінеті Вашого лікаря протягом декількох секунд ;

- Підвищена діагностична інформативність дослідження (це надає програма, яку Ми використовуємо ) - вимірювання довжини каналу, негатив - позитив, зміни чіткості і контрасту зображення і т.д.

І для пацієнта, і для лікаря, вкрай важливо зниження дози опромінення на 90 % -95 % в результаті скорочення експозиції ( час опромінення ), тому що датчик має характеристики більш високої чутливості в порівнянні з плівкою. Наприклад, рентген -навантаження при сучасному цифровому панорамному знімку прирівняна до 10 днів роботи за звичайним комп'ютером. Такий високий рівень безпеки був досягнутий завдяки винаходу і вдосконаленню детекторів сучасних Ro -апаратів, більш чутливих до променів, ніж плівка.

 

3 . Вимірювання довжини каналу.

Проводиться для пломбування каналу точно до верху шийного отвору кореня, що запобігає недопломбіровці або, навпаки, надлишкове виведення пломбувального матеріалу в білякореневій тканині ( гайморова пазуха, нижньощелепний канал і т.д.). Дослідження проводиться за допомогою приладу Апекс-локатора під контролем рентген-знімка.

 

 4 . Діагностичні моделі щелеп.

Більш точне вивчення стану зубо- щелепної системи дозволяє поставити точний діагноз, змоделювати майбутню конструкцію на воску, враховуючи всі побажання пацієнта.